Hemoroizi?

Cancer Hemoroizi
Intrebare postata de Utilizator11585347459 cu 4 ani in urma

Buna seara ! De cateva zile (4-5) am o problemă gravă zic eu ! La început doar mă jena cand mergeam (nu si cand merg la baie), dar acum uneori abia mă dau jos din pat , adică am.niate dureri foarte mari cand ma informez! Am fost la medic si nu prea si-a.dat interesul ținând cont că i-am.spus că am dureri îngrozitoare mi-a introdus un deget in anus si a tot scormonit de imi venea sa leșin. Mi-a zis ca este o inflamatie..Ok.. Am luat ceva pastile si creme ceea ce mi-a prescris el, dar durerea persista.. Am o umflatura langa anus( seamănă cu o zgarietura umflată si tare) ce imi da dureri groaznice cand o ating și cand ma incordez, si.inca una lângă anus in.directia testiculelor,.dar aceasta nu este umflatura in afara, este ceva tare dedesubt ce imi provoacă dureri mari.. ceva recomandări ținând cont ca acel medic nu m-a ajutat ? Multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului (acum 4 ani)

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizii-tipuri-simptome-cauze-si-tratament_16346

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11635038083 (acum 2 ani)

Buna ziua, prin ceva asemanator trec si eu acum. Ati gasit solutie la problema Dvs? Multa sanatate va doresc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Lucian (acum un an)

Ați rezolvat problema pana la urma?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: