Ajutor va rog cine poate să-mi dea un sfat?

Ametelile si vertijul HIV SIDA Boli cu transmitere sexuala
Intrebare postata de Utilizator11610324235 cu 3 ani in urma

Salut tuturor am nevoie de ajutoru vostru pentru că nu mai știu ce sa fac. Am 25 de ani și pana acum 6 luni viața mea a fost una perfecta, fac de 8 ani box am avut 32 de meciuri la amatori și eu împreună cu antrenoru meu am hotărât să incep cu meciurile la profesionisti. Eu nu fumez nu beau mănânc foarte sănătos și mânc numai macare gătit. Acum 1 an am cunoscut o fată si acum 6 luni prin august am făcut-o fără perzervativ o dată pentru că am rămas fără. Ea nu părea bolnavă am petrecut cu ea cateva luni bune până sa o facem fără. Am observat că are niste sintome dar nu m-am gandit am avut incredere și prost am fost ca m-am distrus din cauza la o jegoasă bolnavă. După ce am facuto fără imediat a doua zi m-am simțit foarte slăbit, obosit si amețit. Am crezut că e de la oboseala dar tot așa am rămas și au aparut ogrămada de sintome de atunci. Sunt mereu obosit și mă dor toți muschi spatele si gatu dar ingrozitor, toate închieturile ma dor foarte tare, mâinile si picioarele imi tremură, îmi amorțesc mâinile mai mereu si mai ales in somn, când stau 10 minute pe scaun ma doare p***au, am dureri de cap nici dupa meciuri de box nu aveam așa tate, ochi îmi lăcrimează si ma ustura mereu mai ales dimineață si seara si sunt sensibili la lumină, urechile îmi țiuie mai ales când e liniște, gustul mi sa schimbat și simt mereu amar in gură, mă doare gatu si când inghit pocneste ceva in gât, toate oasele imi pocnesc când merg, mă simt mereu amețit si daca ma ridic brusc de jos ametesc rău de tot, m-am umplut pe spate de coșuri și pe față și pe cap imi iasă ca un fel de coșuri dar nu sunt coșuri, cand urinez mă ustură, la toaletă ori sunt constipat ori am deareie și culoarea e altfel, venele sunt peste tot albaster si nu se vedeau inainte la mine albastre, pielea imi este foarte uscata si mai ales mainile si picioarele dupa dus mă mănâncă de mor, transpir foare mult la subrat si la fund, am mereu frisoane de tremur si după îmi este cald de transpir fără sa fac nimic, când mă trezesc din somn mereu imi e cald de transpir și ori cât as dormi tot obosit ma trezesc si îmi e greu să deschid ochi, la picioare am ciuperca si unghia mare sa îngelbenit, am slabit 10 kg de masă și am pus numa grasime, am stare de greață si stomacu face zgomote ciudate chiorăie rău și ma doare, ma înțeapă inima ficatu si rinichi zilnic, cum ridic ceva sau fac ceva obosesc imediat si simt pulsu inimi pâna in cap iar eu acu 6 luni alergam zilnic minim 15 km cu mască de alergat, cum fac ceva ma dor muschi rau de tott si rămân cam 3 zile durerile, nu mai sunt concentrat si rămân blocat in ganduri, vorbitul si scrisul au devenit doua lucruri foarte complicate parcă sunt nebun, tot ce fac zilnic fac in reluare ma misc foarte lent si nu mai gândesc deloc, oftez din 5 in 5 minute, cicatricile de pe picioare de la căzătura cu motoru sau facut roși si cand fac baie se fac mov, imi cade părul si genele, față mi sa lăsat si pielea e aspră, capul mă mănâncă groaznic si când mă spăl e sensibilă pielea, imi ies mai nou pe cap si niște umflaturi tari ciudate si daca le apas ma doare. Am fost in ultimile 6 luni la toți medici posibili la neurolog la dermatolog la oftamolog la cardiolog la medicu de boli sexual am facut testu de hiv sifilis hepatită de 3 ori deja, am dat sange deja de 10 ori si toate analizele sunt perfecte si toți doctori zic ca e de la psihic. Am vorbit cu fata cu care am avut contact sexual si ea spune ca nu are sintomele mele dar eu am vazut ca tremura si ea câteodată si dimineata transpira și are dureri de cap deci așa sănătoasă nu e dar mi-am dat seama după ce am facuto fără perzervativ. De 6 luni de zile viața mea a devenit un coșmar si o luptă toți vad asta familia prieteni antrenoru deja nici nu ma mai cauta sa saturat să-l tot mint si nu mai ma suport si nu mai vreau sa fac nimic cu nimeni si trebuie sa zambesc forțat cand sunt cu ei. Am deja inpresia ca doctori nu vor să-mi spuna ce e eu simt că mor ma simt ca un moș de 80 de ani ma doare tot si doctori zic că sunt perfect sanatos si totul e de la psihic. Acum am programare la psihoterapeut dar degeaba pentru ca sunt singur ca am loat ceva de la fata acea, am plătit 320 de euro să-mi facă analizele mari la tot. Chiar nu stiu ce sa mă mai fac simt zilnic cum devin tot mai slab. Orice sfat e bine primit va mulțumesc tuturor multă sănătate si fericire

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Utilizator11612186560 (acum 3 ani)

Salut, ai rezolvat?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11610324235 (acum 3 ani)

Salut nu am rezolvat nimic nu am aflat nimic. Am dat probă de scaun și urina si sange dinou la un medic privat si acu astept raspunsurile.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11612186560 (acum 3 ani)

Lasa mi un nr de tel

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: